Logo MILÁ DEVA s. r. o.

Kuchár

MILÁ DEVA s. r. o.

Miesto práce
Piaristická 2, Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiacMzda v čistom 1560€/ mes. Zmluva je na TPP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho veľkého tímu Milej Devy hľadáme samostatného, kreatívneho a skúseného kuchára.

Náplň práce:

  • Príprava a servírovanie raňajok a A la carte s dôrazom na kvalitu a presné dodržiavanie receptúr.
  • Pomoc pri servírovaní menu (prípravu menu má na zodpovednosti kolegyňa).
  • Zodpovednosť za kontrolu stavu zásob na sklade a ekonomické nakladanie so surovinami (maximalizujeme prácu s kvalitnými a lokálnymi surovinami).
  • Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.

Samozrejme, na pracovisku v kuchyni nechýba veľký kolektív. Počas celej zmeny máš pri sebe kolegu - pomocného kuchára, ktorý bude tvojou pravou rukou. Preto sú skúsenosti s delegovaním potrebné. Okrem neho máme v kuchyni kuchárku zodpovednú za obedové menu a jej pomocnú kuchárku. Kolektív dopĺňa pomocná sila v kuchyni, ktorá sa stará o čistotu.

- práca v stabilnej spoločnosti a v dynamickom kolektíve rodinnej reštaurácie
- čerstvé a poctivé obedy
- zamestnanecká zľava 20%
- záruka pravidelného príjmu k 20. dňu v mesiaci

-platená dovolenka

- možnosť kariérneho rastu a rozvoj v rámci spoločnosti

Pracovná doba je krátky/ dlhý týždeň. Dlhý týždeň- pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa a krátky týždeň- streda, štvrtok.
Za dva týždne teda cca. 92hodín.

Nadčasy sú preplácané navyše.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

2

  • Vyučenie v odbore kuchár
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Zvládnutie stresového vypätia
  • Príjemné vystupovanie
  • Chuť pracovať a učiť sa nové veci
  • Zmysel pre poriadok
  • Samostatnosť
  • Čistý register trestov
  • Hard skills: príprava a varenie jedál, dodržiavanie hygienických noriem, riadenie kuchyne
  • Soft skills: tímová spolupráca, komunikácia s kolegami a nadriadenými, adaptabilita v zmenách

www.miladeva.sk

Rodinná reštaurácia Milá Deva je ideálne miesto pre bohaté raňajky, kvalitný obed, príjemnú oslavu, alebo pre romantickú večeru vo dvojici, či večer s priateľmi. Pravidelne usporadúvame koncerty, kvízy, či Latino party.

Milá Deva je výnimočné miesto v samotnom centre Nitry, kde sa skĺbi výborné jedlo s príjemnou atmosférou moderného priestoru a milým personálom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Tonhauserová
Tel.: +421911678987
E-mail: poslať životopis
ID: 4825200  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac