Logo MILÁ DEVA s. r. o.

Kuchár

MILÁ DEVA s. r. o.

Miesto práce
Piaristická 2, Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiacMzda v čistom 1560€/ mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa varenie, si samostatný a máš skúsenosti s delegovaním úloh v kuchyni? Radi Ťa privítame v tíme našej reštaurácie Milá Deva.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Príprava a servírovanie teplých a studených jedál s dôrazom na kvalitu a presné dodržiavanie receptúr.
  • Zodpovednosť za kontrolu stavu zásob na sklade a ekonomické nakladanie so surovinami.
  • Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov a pravidelné udržiavanie čistoty pracovného prostredia.
  • Spolupráca s kolegami na dosiahnutí maximálnej spokojnosti zákazníkov.

Okrem toho, tvoj typický deň bude zahŕňať prípravu a servírovanie jedál podľa objednávok, budeš mať na starosti prípravu raňajok a A la carte.

Pracovná doba je  krátky a dlhý týždeň.

- práca v stabilnej spoločnosti a v dynamickom kolektíve rodinnej reštaurácie
- čerstvé a poctivé obedy
- zamestnanecká zľava 20%
- záruka pravidelného príjmu k 20. dňu v mesiaci
- možnosť kariérneho rastu a rozvoj v rámci spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

2

  • Vyučenie v odbore kuchár
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Zvládnutie stresového vypätia
  • Príjemné vystupovanie
  • Chuť pracovať a učiť sa nové veci
  • Zmysel pre poriadok
  • Samostatnosť
  • Čistý register trestov
  • Hard skills: príprava a varenie jedál, dodržiavanie hygienických noriem, riadenie kuchyne
  • Soft skills: tímová spolupráca, komunikácia s kolegami a nadriadenými, adaptabilita v zmenách

www.miladeva.sk

V našej rodinnej reštaurácii Milá Deva každý všedný aj výnimočný deň pripravujeme raňajky, denné menu a A la carty.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Tonhauserová
Tel.: +421911678987
E-mail: poslať životopis
ID: 4825200  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac