Vedoucí technického oddělení - Brno

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- samostatné řízení činnosti technického oddělení
- zodpovědnost za plánování a operativní řízení a řešení provozních záležitostí
- zodpovědnost za správu majetku
- zodpovědnost za dopravu a přepravu zboží (osobní, nákladní)
- zodpovědnost za efektivní fungování skladového hospodářství
- dodržování BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v Brně
- zajímavou a perspektivní práci v stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- velmi zajímavé platové podmínky, dle praxe a zkušeností
- odborná školení, program zaměstnaneckých výhod, zaměstnanecké benefity (příspěvek na dovolenou, sport, regeneraci apod.)
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno IHNED

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta, stabilní společnost působící na trhu ČR, hledáme pro pracoviště v Brně vhodné kandidáty na pozici vedoucího technického oddělení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SŠ, VŠ technického směru (technické, stavební, strojírenské…)
- praxi na obdobné pozici min. cca 2 roky
- schopnost řídit procesy a vést lidi
- zkušenost s řízením týmu
- odolnost vůči zátěži
- organizační schopnosti, rozhodnost, komunikativnost
- důslednost, flexibilitu
- uživatelskou znalost práce na PC - Word, Excel
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3166776  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe