Asistentka manažera - ČR nebo SR - zajímavé

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Trenčianský kraj, Okres Bánovce nad Bebravou, Okres Ilava, Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Partizánske, Okres Považská Bystrica, Okres Prievidza, Okres Púchov, Okres Trenčín, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
zajímavé platové ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- podílení se na přípravě a realizaci programu manažera - vede termínový kalendář
- důsledná příprava materiálů na pracovní jednání, záznam jejich průběhu, zajištění potřebné podpory
- zpracování externí a interní korespondence
- evidence a správa interních předpisů
- zajištění komunikace mezi odděleními a příslušnými manažery
- sledování termínů plnění úkolů, a určování jejich priorit
- plnění běžných operativních úkolů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavou práci v úspěšné společnosti v ČR nebo SR (buď v Jihomoravském, nebo Trenčínském kraji (Povážské Bystrici) - dle bydliště (či volby) vybraného kandidáta)
- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavou a perspektivní práci v stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- velmi zajímavé (nadstandardní) platové podmínky
- možnost ubytování v místě pracoviště - jde o firmou dotované ubytování (firma velmi výrazně přispívá na ubytování svých pracovníků)
- aktivní prostor pro seberealizaci, firemní podporu pro osobní a profesní růst
- odborná školení, program zaměstnaneckých výhod, zaměstnanecké benefity (příspěvek na dovolenou, sport, regeneraci apod.)
- nástup možný dle dohody s kandidátem

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině nebo slovenštině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobně-obchodní společnost působící na trhu ČR a SR, hledáme pro pracoviště v ČR nebo SR (dle bydliště (či volby) vybraného kandidáta) vhodné kandidáty na pozici asistentka manažera.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- min. 2 roky praxe v oblasti administrativy obchodní společnosti
- organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
- profesionalistu, diskrétnost, příjemné vystupování
- připravenost potřebné flexibility v souvislosti s časovou náročností práce na této pozici
- aktivní znalost práce na PC - MS Office
- aktivní znalost AJ nebo NJ – podmínkou
- výbornou znalost rodného jazyka
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3052764  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zajímavé platové ohodnocení