Telefonní operátor/ka - sjednávání schůzek, 25-30 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
25 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme telefonní operátory / operátorky / telefonisty / telefonistky pro sjednávání schůzek.

U této pracovní pozice nepůjde o žádný prodej, ani prezentaci výrobků či služeb, ale pouze o kontakt zákazníků pro sjednání schůzky s představitelem (obchodníkem) společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavou, dlouhodobou práci v Praze
- velmi dobrý pracovní tým kolegů a nadřízených
- možnost spolupráce jak na pracovní poměr, tak i na zkrácenou brigádu (DPP) (v odpoledních hodinách), dle dohody s kandidátem
- pravidelné měsíční výplaty - 25-30 000 Kč (průměrný plat po zapracování (FIX + bonusy))
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost, se sídlem v Praze.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- kvalitní komunikační schopnosti (slovní obratnost, neostýchavost, asertivitu)
- příjemný a zároveň zřetelný hlas
- schopnost samostatné práce + spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2972568  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 - 30 000 Kč