Integrátor s nemčinou

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800-2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rollout a inštalácia firemnej I-Suite u zákazníka
- nasadenie nových testovacích prostredí podľa zákazníka (hardvér a softvér)
- optimalizácie integrácie a inštalačného procesu, ako aj automatizácia Deploy procesu
- Integrácia firemnej I-Suite na rôznych operačných systémoch (Windows, Linux) a na rôznych prostrediach (napríklad WebSphere, Tomcat, JBoss)
- technické poradenstvo klientom
- Build Management pri rôznych konfiguráciách

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a dôchodkového zabezpečenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT, programovanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Počítačové znalosti :
- rutinná a bezpečná práca na príkazovom riadku vo Windows + Linux.
- dobrá znalosť aplikačného servera Tomcat /JBoss/Websphere
- dobrá znalosť LDAP databázových systémov
- dobrá znalosť Perl/Bash a znalosť tvorby CMD skriptov
- žiadúce skúsenosti s programovaním v PHP alebo Java
- solídne znalosti SQL (Oracle/DB2/MySQL)
- skúsenosti s integráciou komplexných systémov pod Windows + Linux
- znalosti Perforce, Subversion a Jenkins a základné znalosti z počítačových sietí
- predchadzajúca skúsenosť s vývojom v poisťovníckom sektore je veľkou výhodou

Ľudské vlastnosti:
- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2935828  Dátum zverejnenia: 17.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800-2200