Frontend web developer (AngularJS, NodeJS, React)

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap or by agreement
Ponúkaný plat (brutto)
1800-2600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád najnovšie web technológie (HTML5, JavaScript, AngularJS, React + Redux, ES6, CoffeeScript) praktiky (continuous integration, test automation) či agilné metódy (Scrum, Kanban)? Potom máme pre teba job.

• Architektúra, Design a Development JavaScript/Angular single page aplikácií
• Participovanie na zdokonaľovaní procesov a technických riešení
• Problem fixing, debugging, písanie unit testov, code reviews

Náš klient má množstvo projektov zameraných na vývoj systémov v automobilovom priemysle (senzorika) alebo v oblasti meracích technológií. biomechaniky a pod.

Ide najmä o:
- riešenia, ktoré skúmajú vozidlá na vozovke
- riešenia, ktoré optimalizujú výkony športovcov
- rôzne meracie systémy kontroly kvality výrobkov počas výroby
- iné vysoko technické riešenia, založené na senzoroch či dátach s nimi spojených

• tréningy a vzdelávanie v oblasti SW developmentu
• flexibilná pracovná doba + platené nadčasy
• 25 dní dovolenky
• jazykové kurzy (AJ, NJ)
• Referral program
• Relocation bonus
• Sport & culture budget
• Electric standup desk
• Team buildingové podujatia (grill parties, Christmas dinner, sport events, company breakfast and others)

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá. Vďaka za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.4.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

international IT company

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, web programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Technické znalosti:
JavaScript
HTML5
CSS

Ak máš skúsenosti s AngularJS, CoffeeScript, REST, WebSockets, , d3.js, LESS, Gulp, Bower, Node.js , je to tvoja veľká výhoda!

- duch spolupráce

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Pribinova 4
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrej Klapka
Tel.: +421 910 944 209
E-mail: poslať životopis
ID: 2771923   Dátum zverejnenia: 27.3.2017