Chief Technology Officer

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
- predmetom osobného pohovoru vo firme (pomer cena/kvalita)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• v spolupráci s CEO zodpovedá za vytváranie stratégií a technologických vízií spoločnosti
• monitoruje nové technológie a trendy
• podieľa sa na vytváraní plánov vývoja produktov a dohliada na ich dodržiavanie
• riadi všetky aspekty technologického vývoja v spoločnosti pri dodržaní rozumnej miery nákladov a vysokej kvality produktov
• zodpovedá za ziskovosť/stratovosť projektov
• vysvetľuje technologickú stratégiu spoločnosti partnerom a manažmentu a zamestnancom
• zodpovedá za celý vývojový tím
• vyhodnocuje nábor nových pracovníkov
• zodpovedá za podporu existujúcich riešení a služieb pre zákazníkov

• staneš sa súčasťou úspešnej medzinárodnej firmy
• podporíme tvoj osobnostný a kariérny rozvoj (motivácia pri získavaní odborných certifikátov)
• motivujúce finančné ohodnotenie
• práca v mladom, dynamickom kolektíve
• účasť na školeniach v zahraničí
• bohatý sociálny program (finančný príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pre novomanželov a pod.)
• bohatý program firemných akcií (rafting, tenis, lyžovačka, bowling, stolný futbal, top divadelné predstavenia, firemné posedenia)
• služobný smartphone
• služobný notebook podľa vlastného výberu
• služobné auto

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vedúca spoločnosť v oblastiach DOCUMENT MANAGEMENT a BUSINESS PROCESS MANAGEMENT systémov v SR s medzinárodnou pôsobnosťou, zaoberajúca sa implementáciou riešení na zefektívnenie firemných procesov, zvyšovanie podnikovej produktivity a ziskovosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Technické znalosti:
- hlboké znalosti Microsoft technológii
- znalosti cloudových platforiem
- skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií
- skúsenosti s technológiami Document Capturing výhodou

Jazykové znalosti:
• Slovenčina – C1
• Angličtina – C1
• Nemčina je výhodou

• 10 rokov praxe
• Minimálne 5 ročná skúsenosť na podobnej pozícii (C-level)
• Skúsenosti s riadením tímov nad 10 zamestnancov

- výborné prezentačné a komunikačné schopnosti
- analytické myslenie, dôslednosť, flexibilita, iniciatíva
- koncepčné myslenie, schopnosť vidieť súvislosti
- znalosti z oblasti návrhu a tvorby SW na platforme Microsoft (.NET)
- skúsenosti s vývojom SW výhodou
- skúsenosti s analýzou alebo vývojom mobilných aplikácií výhodou
- praktická skúsenosť z projektov
- samostatnosť, kreativita, tímová práca
- schopnosť riadiť tím
- znalosť anglického jazyka na úrovni prezentácie a školení

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2214086  Dátum zverejnenia: 7.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - predmetom osobného pohovoru vo firme (pomer cena/kvalita)