IT Sales Manager (finance, telco)

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
2500 - 3000 EUR/mesiac (fix), - predmetom osobného pohovoru vo firme (pomer cena/kvalita)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, business development (orientácia na klientov z public, finance, utility a telco sektora)
- osobné stretnutia s potenciálnymi klientmi
- komunikácia a starostlivosť o zverených a získaných klientov
- príprava cenových ponúk a prezentácií
- príprava a pripomienkovanie návrhov zmlúv
- prezentácia spoločnosti a vyjednávanie podmienok spolupráce
- monitoring vývoja na IT trhu a monitoring konkurencie
- príprava reportov a komunikácia s nadriadenými
- aktívna komunikácia s oddeleniami v rámci spoločnosti

- zaujímavé finančné ohodnotenie (fixná a variabilná zložka)
- stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
- možnosť sebarealizácie
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania
- profesijný a osobnostný rast

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú zadané kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je globálny dodávateľ služieb a kompletných IT riešení. Ponúka široké portfólio riešení a služieb, vrátane outsourcingu a offshore, systémovej integrácie a vývoja softvéru na mieru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- min. 3 ročná prax na obchodníckej pozícii
- skúsenosti s predajom IT riešení (pre finančný sektor a telco)
- kreatívne myslenie
- schopnosť hľadať riešenia
- príjemné profesionálne vystupovanie
- veľmi dobré komunikačné, organizačné, analytické a obchodnícke zručnosti
- výborné prezentačné zručnosti
- pozitívne myslenie
- dobré vzťahy s nadnárodnými spoločnosťami
- znalosť hardvérových a softvérových produktov nadnárodných dodávateľov

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Pribinova 4
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrej Klapka
Tel.: +421 910 944 209
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2151254   Dátum zverejnenia: 23.11.2016