Android Senior Developer/Analytik

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
2200 - 2800 EUR/mesiac, - predmetom osobného pohovoru vo firme (pomer cena/kvalita)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza, návrh a implementácia Android 4.x aplikácií. Aplikácie slúžia na zdieľanie obsahu medzi členmi tímov (podobne ako napr. Dropbox, Box, alebo Google Drive), podporujú tzv. scribble funkcionalitu, pracujú s dokumentmi uloženými v cloude. Vyžaduje sa optimalizácia prenosu a zobrazovania obrazových dát v Android aplikácií, práca s native kódom.

- ponúkame zaujímavú a variabilnú prácu na dlhodobých zahraničných projektoch
- neformálne pracovné prostredie, flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu
- zaujímavé platové podmienky pre výborných kandidátov
- polročné bonusy na základe splnených projektových cieľov – 20-80%+ priemerného platu
- školenia, nákup literatúry, jazykové kurzy, tréningy, software a hardware na náklady firmy, team buildingové akcie
- príspevok na dôchodkové sporenie, stravné lístky
- firemné akcie, šípky, futbal

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Menšia IT firma zaoberajúca sa web/SaaS developmentom, mobile developmentom a projektovým manažmentom, s minimálnou byrokraciou a vysokou flexibilitou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- min. 3 roky praxe s Android platformou,
- znalosť Java na pokročilej úrovni, podrobnú znalosť Android Java a Android UI
- znalosť C/C++ na Android platforme
- skúsenosti s navrhovaním aplikácií s dôrazom na použiteľnosť (user experience)
- Angličtina na pokročilej až aktívnej úrovni (vyžaduje sa aktívny prístup a písomná komunikácia s klientom v angličtine)
- znalosť objektového programovania a design patterns
- znalosť Java best coding & design practices

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2105431  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200 - 2800 EUR/mesiac, - predmetom osobného pohovoru vo firme (pomer cena/kvalita)