Technický produktový manažér IT

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
- predmetom osobného pohovoru vo firme (pomer cena/kvalita)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Organizovanie a riadenie produktového tímu
· Riadenie procesov implementácie úprav
· Pripravovanie návrhu nových funkcií produktu
· Bližšie analyzovanie konkurenčných produktov a porovnávanie ich silných a slabých stránok
· Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami (obchod, marketing, support)
· Zabezpečovanie podpory produktu pre partnerov a zákazníkov
· Podieľanie sa na realizácii marketingových stratégií a podpory predaja

- stanete sa súčasťou úspešnej medzinárodnej firmy
- osobný a kariérny rozvoj
- atraktívna a exkluzívna práca na vývoji celosvetovo predávaných produktov
- motivujúce finančné ohodnotenie a ďaľšie benefity
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- bohatý sociálny program (finančný príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pre novomanželov, wellness program, káva a minerálka bezplatne a pod.)
- bohatý program firemných akcií (rafting, tenis, lyžovačka, bowling, stolný futbal, top divadelné predstavenia, firemné posedenia)

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vedúca spoločnosť v oblastiach DOCUMENT MANAGEMENT a BUSINESS PROCESS MANAGEMENT systémov v SR s medzinárodnou pôsobnosťou zaoberajúca sa implementáciou riešení na zefektívnenie firemných procesov, zvyšovanie podnikovej produktivity a ziskovosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

produktový manažment, IT background

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- organizačné a riadiace schopnosti
- skúsenosti s produktovým vývojom
- analytické a logické myslenie
- koncepčnosť
- tvorivý prístup
- komunikačné a prezentačné schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- technická znalosť produktov MS Sharepoint Server, Office 365, prípadne iných produktov Microsoftu
- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2097738  Dátum zverejnenia: 27.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - predmetom osobného pohovoru vo firme (pomer cena/kvalita)