Senior ASP.NET Developer

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1800 - 2500 EUR/mesiac, - predmetom osobného pohovoru vo firme (pomer cena/kvalita)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a vývoj aplikácií na ASP.NET platforme
- komunikácia s konzultantom/analytikom ohľadom špecifikácií a funkčných návrhov

Technologické minimum:

Frontend technológie:
ASP.NET
MVC (razor engine)
jQuery
TypeScript
CSS,

Backend technológie:
C#
Linq

SharePoint:
Technologický prehľad produktov MS SharePoint 2010, 2013 a Office 365, nemusí byť na expertnej úrovni, musí technológii rozumieť a vedieť si vyhľadať veci potrebné pri riešení problémov.

DB technológie:
MS SQL Server 2008 a vyššie

Všeobecne:
TFS (nielen na verzionovanie source code, ale aj na pokrytie celého životného cyklu SW)
Text Transformation
XML

- staneš sa súčasťou úspešnej medzinárodnej firmy
- podporíme tvoj osobný a keriérny rozvoj (motivácia pri získavaní odborných certifikátov)
- atraktívna a exkluzívna práca na vývoji celosvetovo predávaných produktov
- motivujúce finančné ohodnotenie a ďaľšie projektové benefity
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- možnosť práce z domu (čiastočný home-office)
- bohatý sociálny program (finančný príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pre novomanželov, wellness program, káva a minerálka bezplatne a pod.)
- bohatý program firemných akcií (rafting, tenis, lyžovačka, bowling, stolný futbal, top divadelné predstavenia, firemné posedenia)

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vedúca spoločnosť v oblastiach DOCUMENT MANAGEMENT a BUSINESS PROCESS MANAGEMENT systémov v SR s medzinárodnou pôsobnosťou zaoberajúca sa implementáciou riešení na zefektívnenie firemných procesov, zvyšovanie podnikovej produktivity a ziskovosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
.NET - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- viacročná prax s návrhom a realizáciou projektov v oblasti vývoja aplikácii na platforme v ASP.NET
- základná znalosť SharePoint Online výhodou
- znalosť Entity framework výhodou
- HTML, Javascript (jquery), typescript výhodou
- ASP.NET MVC
- .Net 4.5
- WCF services
- základy MS SQL Server (min. 2008) - CRUD operácie

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2027233  Dátum zverejnenia: 9.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2500 EUR/mesiac, - predmetom osobného pohovoru vo firme (pomer cena/kvalita)