.Net Developer/Analytik

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1400 - 2300 EUR/mesiac, - predmetom osobného pohovoru vo firme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza, návrh, implementácia a maintenance C# .NET aplikácií
- Vývoj pluginov a komponentov na integráciu Microsoft aplikacií do web servisov
- Návrh a vývoj C# .NET UI pre desktop aplikáciu na synchronizáciu súborov
- Skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním a prehľad v SW technológiách a metodike

- zaujímavá a kreatívna práca na medzinárodných projektoch
- motivujúce finančné ohodnotenie
- bonusy a odmeny spoločnosti
- sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

úspešná IT spoločnosť s lokálnymi aj medzinárodnými projektmi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- min. 2 roky praxe s C# .NET, aktívne v posledných rokoch
- znalosť .NET Framework, C#, Visual Studio, SVN
- skúsenosti s integráciou Office, Sharepoint alebo iných Microsoft aplikácií výhodou (Office interop, Active Directory Interop, Named pipes)
- Angličtina – intermediate
- Programovacie skúsenosti: c#, .Net framework 3.5, 4.0, 4.5 , XML, MS SQL Server 2008-2012, WCF - WebServices

Výhodou:
• Web Technologies: ASP.Net, HTML, JavaScript, Sharepoint application development
• Database/Webservers: Oracle 10/11g, IIS7.5/WAS
• Tools: Atlassian JIRA, Team foundation server, Virtualization Tools HyperV, ESX
• OS : Windows

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1975710  Dátum zverejnenia: 12.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 2300 EUR/mesiac, - predmetom osobného pohovoru vo firme