Senior C++, Qt Developer

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1500 - 2800 EUR/mesiac, - predmetom osobného pohovoru vo firme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame:
* Zaujímavú a variabilnú prácu na zahraničných projektoch
* Implementácia, návrh a testovanie simulačných systémov (radarové, air traffic control simulátory)
* Neformálne pracovné prostredie, flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu.
* Vývoj v prostredí Windows a/alebo Linux
* Podpora, údržba a rozširovanie funkčnosti existujúcich softvérových projektov

- zaujímavé platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- možnosť čiastočného home office
- príspevok na dôchodkové sporenie
- firemné akcie
- podpora vzdelávania
- stravné lístky
- individuálne a tímové bonusy na základe splnených projektových cieľov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

- zaujímavá softvérová firma s minimálnou byrokraciou, vysokou flexibilitou a zahraničnými projektmi (web developmet, iOS/android development, project management).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C++ - Expert

Počet rokov praxe

3

* min. 3 roky praxe s C++, aktívne v posledných rokoch (pokročilé znalosti)
* min. 1 rok praxe s Qt frameworkom
* Angličtina – intermediate (vyžadujeme aktívny prístup a písomnú komunikáciu s klientom v angličtine)
* znalosť objektového programovania a design patterns
* znalosť C/C++ best practices

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1972039  Dátum zverejnenia: 7.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2800 EUR/mesiac, - predmetom osobného pohovoru vo firme