Technický špecialista (priemyselná a procesná automatizácia)

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
predmetom osobného pohovoru vo firme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technické poradenstvo, príprava technických špecifikácií, vypracovávanie systémových riešení a konzultácie so zákazníkom
- technická podpora predajcom a zákazníkom
- navrhovanie technických riešení na základe požiadaviek zákazníka
- produktové, projektové, inštalačné školenie zákazníkov, ale aj interne
- konzultácia technických riešení s projektantmi v materskej firme
- tímová spolupráca s „predajcom“ a „obchodným manažérom“
- osobná zodpovednosť za plnenie cieľov

- možnosť ďalšieho profesijného rastu
- práca v kolektíve profesionálov v danom odvetví
- niekoľkoročná stabilita medzinárodnej spoločnosti na svetovom aj slovenskom trhu
- motivujúci plat zodpovedajúci danej pozícii
- školenie v oblasti produktových znalostí
- možnosť sebarealizácie
- príležitosť aj pre mladých absolventov s praxou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je svetovým lídrom na trhu s komponentmi priemyselnej automatizácie (krokové motory, servomotory, ventily, snímače, vákuová technika a iné).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske, automatizácia, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie (strojárstvo, automatizácia, mechatronika)
- spoľahlivosť, starostlivosť, flexibilita, komunikatívnosť
- schopnosť tímovej práce
- skúsenosti v oblasti procesnej automatizácie veľkou výhodou
- schopnosť technicky uvažovať a byť schopný analyzovať problém
- záujem o prácu v danej oblasti a ochota neustále sa vzdelávať
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1823945  Dátum zverejnenia: 9.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: predmetom osobného pohovoru vo firme