Analytik/Konzultant/Tester SW aplikácií (German, insurance)

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
- predmetom osobného pohovoru vo firme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov
- koordinovanie procesu testovania
- samostatná príprava odborných funkčných testov
- samotné vykonávanie testov
- spúšťanie a vyhodnocovanie automatických testov pomocou interných nástrojov
- podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov
- komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku, ako aj s tými slovenskými
- vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov
- klasifikácia, tvorba a analýza zákazníckych požiadaviek a následné spísanie špecifikácií, resp. odborných konceptov v nemeckom jazyku

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (výkonnostná prémia, mimoriadne osobné ohodnotenie, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov sa poskytuje dovolenka nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12. a sickday

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a dôchodkového zabezpečenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo, ekonómia, finančný manažment, matematika, IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- úspešne ukončené vysokoškolské štúdium v oblasti poisťovníctva, finančného manažmentu, ekonómie, prípadne informatiky alebo matematiky
- prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práce s poistným IS
- schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
- komunikačné a prezentačné zručnosti, abstraktné myslenie ako aj schopnosť vysvetliť problematiku technicky orientovaným osobám
- nevyhnutná znalosť nemeckého, ovládanie anglického jazyka výhodou

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
- ochota k pracovným cestám (Nemecko)
- vysoké pracovné nasadenie
- ochota neustále sa vzdelávať
- výhodou sú základné znalosti SQL (Oracle-DB)

- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1663484  Dátum zverejnenia: 23.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - predmetom osobného pohovoru vo firme