Obchodno-Technický predajca

MIKRON SLOVAKIA s.r.o.

94001, Nové Zámky, Nitrianska cesta 13, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
03.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Vytváranie cenových ponúk
• Manažment kontraktov
• Vymáhanie pohľadávok
• Technická podpora pre klientov
• Zabezpečenie plnenia plánu
• Spolupráca s marketingovým oddelením

Ponúkame zaujímavú prácu so zázemím prosperujúcej a perspektívnej nadnárodnej spoločnosti, motivujúce finančné ohodnotenie, profesný rozvoj a vzdelávanie v súlade s firemnými a osobnými potrebami, automobil, notebook, mobil pre firemné a súkromné využitie.

Životopisy, prosím zasielajte mailom na nižšie uvedený link "poslať životopis" alebo na adresu spoločnosti.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a zaslanie životopisov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Praktické skúsenosti, technické vedomosti a obchodné skúsenosti z oblasti obrábania a delenia materiálov.
Obchodné, komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti.
Časová flexibilita pre návštevy a obchodné rokovania.

Spoločnosť MIKRON SLOVAKIA s.r.o. sa zameriava na predaj a servis kovoobrábacích strojov, rezného a upínacieho náradia, deliacej techniky, filtračnej a klimatizačnej techniky na slovenskom, maďarskom a českom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2384560  Dátum zverejnenia: 4.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + odmeny z predaja