Technický predajca

MIKRON SLOVAKIA s.r.o.

Nitrianska cesta 13, Nové Zámky, okres Bardejov, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Termín nástupu
01.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat plus prémie za plnenie plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje plnenie plánu.
Poskytuje predajný a technický servis zákazníkom.
Riadi a zodpovedá za určené obchodné projekty.
Vyhladáva a nadväzuje nové obchodné vzťahy.
Vykonáva ďalšie obchodné a marketingové aktivity.

Ponúkame zaujímavú prácu so zázemím prosperujúcej a perspektívnej nadnárodnej spoločnosti, motivujúce finančné ohodnotenie, profesný rozvoj a vzdelávanie v súlade s firemnými a osobnými potrebami, automobil, notebook, mobil pre firemné a súkromné využitie

Informácie o výberovom konaní

Hladáme 1 pracovníka.
Pre region Košice, Prešov, Humenné, Bardejov, Poprad

Žiadosti o prácu a CV posielajte na: [email protected]
Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojníctvo, obrábanie kovov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax v odbore technolog, zriadovač CNC strojov.
Praktické skúsenosti, technické vedomosti z technologie obrábania ako predpoklad na predaj rezného náradia.
Obchodná prax, znalosť regionu je výhodou.
Časová flexibilita pre návštevy a obchodné rokovania.
Dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti.

Spoločnosť MIKRON SLOVAKIA s.r.o. sa zameriava na predaj a servis kovoobrábacích strojov, rezného a upínacieho náradia, deliacej techniky, filtračnej a klimatizačnej techniky na slovenskom, maďarskom a českom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1647187  Dátum zverejnenia: 18.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat plus prémie za plnenie plánu