Koordinátor údržby

MIKROCHEM spol. s r.o.

Miesto práce
Za dráhou 33, okres Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1600.-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
Koordinácia výkonu údržby (operatívnej / preventívnej) z pohľadu spracovania písomnej dokumentácie pre jednotlivé strojné zariadenia, definovanie rozsahu operatívnej / preventívnej údržby v súlade s legislatívnymi požiadavkami spoločnosti. Kooperácia s dodávateľmi alebo servisnými spoločnosťami jednotlivých strojných zariadení. Práca v internom databázovom programe. Koordinácia činností spojených s revíziami zariadení. Komunikácia s externými firmami.

Zodpovednosti / Úlohy:

• Zabezpečovať, spracovávať a aktualizovať technickú dokumentáciu údržby strojov a zariadení (SOP, plány údržby, preventívnu údržbu strojov a zariadení, ...) v súlade s platnou internou legislatívou
• Koordinovať odstraňovanie porúch technologických zariadení
• Aktívne sa zúčastňovať technologického rozvoja prevádzok, koordinovať a dohliadať nad prácami vykonávanými dodávateľskými firmami.
• Koordinovať výkon odborných prehliadok a odborných skúšok na technických zariadeniach podľa platnej legislatívy.
• Zodpovednosť za aktuálnosť dokumentácie údržby v internom databázovom programe.
• Spolupracovať pri príprave, realizácii a preberaní projektov a návrhov na úpravy zariadení v rozsahu oddelenia údržby.
• Spolupodieľať sa na vedení komplexnej technickej dokumentácie a jej aktualizácii

Informácie o výberovom konaní

práca vhodná pre muža aj ženu príslušného vzdelania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať nad rámec pracovných povinností a pracovný čas, ponuka len pre tých čo chcú naozaj pracovať

Výroba liečiv, účinných zložiek liekov a intermediátov v režime GMP.
ID: 3088396  Dátum zverejnenia: 31.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1600.-€