Skladník náhradných dielov (Subaru), Vajnorská 129, Bratislava

MIKONA s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac1000 € Základná mzda + prémie do výšky 600 €/ mesiac (bližšie informácie o odmeňovacom systéme poskytneme pri osobnom stretnutí )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem a výdaj tovaru
  • predaj originál náhradných dielov SUBARU
  • predaj doplnkov na vozidlá SUBARU
  • starostlivosť o skladové hospodárstvo
  • plnenie mesačných plánov a úloh ohľadom predaja náhradných dielov
  • administratívne úlohy
  • zasielanie pravidelných reportov

  • veľmi zaujímavá práca v spoločnosti s viac ako 30 ročnou históriou
  • priateľské pracovné prostredie
  • kariérny a platový postup v rámci spoločnosti
  • ďalšie vzdelávanie v odbore automotive
  • práca a komunikácia s vplyvnou odbornou klientelou
  • služobné vozidlo SUBARU pri plnení obchodných cieľov
  • zamestnanecké zľavy a benefity
  • odmena za zaškolenie a stabilizáciu podriadených pracovníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outloock - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, predajca náhradných dielov

Počet rokov praxe

2

  • komunikatívnosť a tímový hráč
  • predajné schopnosti
  • presnosť a dôslednosť pri práci
  • zručnosť a technické myslenie
  • časová flexibilita a pracovné nasadenie
  • čistý register

Spoločnosť Mikona je na trhu už viac ako 30 rokov. Automobilová divízia Subaru zastupuje značku Subaru na Slovensku od roku 2004. Sídlo importu a centrálny sklad vozidiel Subaru je v Bratislave na Vajnorskej ulici 129, v novom logistickom a industriálnom parku spoločnosti Mikona. V areáli sa nachádza aj nový showroom a servis bratislavského zastúpenia značky Subaru.

Subaru je špecialista na vozidlá s pohonom všetkých kolies - a to už viac ako 50 rokov. Subaru je viac než len automobilová značka, naše vozidlá predstavujú odolnosť, bezpečnosť, potešenie z jazdy a lásku k dobrodružstvu. Spolu s našimi 10-timi predajnými partnermi na Slovensku zabezpečujeme, aby naši zákazníci mohli zažiť značku Subaru vo všetkých jej spektoch.
www.subaruslovakia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4800560  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac