Business manager/Account manager

MiHi.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 9, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300€ (provízia podľa obratu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Akvizičné aktivity za účelom rozšírenia aktívnej siete zákazníkov
- Starostlivosť o pridelených zákazníkov
- Vytváranie cenových ponúk a aktívna intervencia u zákazníkov
- Obchodno-technická podpora
- Podieľanie a na obchodných stratégiách spoločnosti

- Mesačné odmeny až do výšky 100% fixnej časti mzdy
- Odmena nad rámec mzdy za obrat portfólia
- Ročne o 5 dní dovolenky naviac, ako určuje legislatíva
- Stravné lístky hradené do 100% zamestnávateľom
- Po splnení podmienok pridelenie služobného motorového vozidla na súkromné účely

- Životopis v slovenskom jazyku s uvedením referenčného kontaktu
- Motivačný list na tému "Akvizičný obchodný plán a moje kroky k jeho splneniu.
- V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodná sféra, kancelárske potreby

Od uchádzačov vyžadujeme:
- Prax v oblasti obchodu
- Znalosť lokálneho trhu
- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Flexibilnosť a invenciu
- Vodičský preukaz skupiny B a ochotu cestovať v rámci SR
- čistý register trestov,

MIHI.sk, s.r.o. - "SRDCE VAŠEJ KANCELÁRIE" už od roku 2005 zabezpečuje prostredníctvom svojej retailovej siete a e-shopu kompletný servis pre kanceláriu. Dôraz kladieme na individuálny prístup a pohodlie našich zákazníkov. Na Slovensku, v Rakúsku a v Českej republike sme tu, a to 365 dní v roku a to tam, kde nás práve naši zákazníci potrebujú. Spoločnosť MIHI.sk, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenskou kapitálovou účasťou a je v rámci jej procesov uplatňovaný princíp rovných šancí pre všetkých.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2653168  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300€ (provízia podľa obratu)