PHP Programátor - brigáda pre študentov VŠ

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Námestie sv. Františka 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme dvoch šikovných kolegov na vývoj web aplikácií.
Samostatná práca na vývoji nových funkcionalít a údržba existujúcich aplikácií.
Jedná sa o prácu na dohodu o brigádnickej práci študenta (80 hodín mesačne) - pre študentov VŠ.

- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- možnosť uplatňovať svoje nápady a znalosti

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis.
V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.
Poskytnutím svojich osobných údajov v zaslanom životopise dávate súhlas k ich spracovaniu a uchovaniu v personálnej databáze za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Do svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje doplňte informáciu, že poskytujete svoj súhlas pre Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, Námestie sv. Františka 8, 842 62 Bratislava na spracovávanie svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Základy
JavaScript - Základy
CSS - Základy
PHP - Základy
MySQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa,
- prax v programovaní web aplikácií výhodou

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2872615  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa znalostí