GIS Analytik

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Námestie sv. Františka 8, Bratislava
Termín nástupu
asap
V súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a samostatného člena tímu, ktorý nám pomôže naplniť údajmi náš nový GIS systém a spravovať údaje v ňom.

Medzi hlavné pracovné činnosti patrí:
- tvorba dátových vrstiev do GIS systému,
- zisťovanie majetkových vzťahov a evidencia nehnuteľného majetku,
- správa registra adries a určovanie súpisných čísiel,
- evidencia a zverejňovanie zmlúv v informačnom systéme

- okamžité výsledky práce (všetky údaje sa zverejňujú na webstránke),
- pracovná príležitosť v mladom a dynamickom tíme,
- možnosť uplatňovať svoje nápady a znalosti,
- 5 dní dovolenky navyše v zmysle kolektívnej zmluvy,
- flexibilný pracovný čas (37,5 hod týždenne),
- 13. plat

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.
Poskytnutím svojich osobných údajov v zaslanom životopise dávate súhlas k ich spracovaniu a uchovaniu v personálnej databáze za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Do svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje doplňte informáciu, že poskytujete svoj súhlas pre Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, Námestie sv. Františka 8, 842 62 Bratislava na spracovávanie svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

geoinformatický, informatický, geodetický alebo lesnícky odbor

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou sú znalosti kreslenia mapových podkladov v ľubovoľnom programe,
- schopnosť pracovať samostatne a analytické myslenie sú podmienkou,
- precíznosť, dôslednosť, komunikatívnosť,
- záujem zefektívniť zavedené procesy vo verejnej správe,
- znalosť legislatívy súvisiacej s evidenciou a správou majetku je výhodou,
- ovládanie anglického jazyka je výhodou,
- vodičský preukaz sk. B je výhodou

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2827172  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.