Junior IT projektant

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Námestie sv. Františka 8, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a samostatného člena tímu, ktorý by nám pomohol zlepšiť elektronické služby poskytované občanom a zmodernizovať mestskú časť.

Práca na zaujímavých projektoch pomocou najnovších technológií:
- verejné WiFi hotspoty, kamerové systémy,
- vývoj vlastného IS a GIS, programovanie nových modulov na webstránku,
- nasadzovanie nových technológií a procesov (voip telefóny, vlastné kiosky, rozširovanie sieťovej infraštruktúry).

Úspešný kandidát bude súčasťou tímu, ktorý je predovšetkým zodpovedný za:
- administráciu informačných systémov, serverov a sieťových prvkov,
- poskytovanie podpory koncovým užívateľom.

- pracovná príležitosť v mladom a dynamickom tíme,
- možnosť uplatňovať svoje nápady a znalosti,
- možnosť práce s modernými technológiami,
- 5 dní dovolenky navyše v zmysle kolektívnej zmluvy,
- flexibilný pracovný čas (37,5 hod týždenne),
- 13. plat,
- služobný mobilný telefón.

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis. V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.
Poskytnutím svojich osobných údajov v zaslanom životopise dávate súhlas k ich spracovaniu a uchovaniu v personálnej databáze za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Do svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje doplňte informáciu, že poskytujete svoj súhlas pre Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, Námestie sv. Františka 8, 842 62 Bratislava na spracovávanie svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou sú znalosti programovania aspoň na pokročilej úrovni alebo skúsenosti s linuxom a konfiguráciou sieťových prvkov,
- ochota vzdelávať sa je podmienkou,
- anglický jazyk pasívne - čítanie dokumentácie v anglickom jazyku,
- vodičský preukaz sk. B – výhodou,
- analytické myslenie, kreativita, samostatnosť, spoľahlivosť.

Vítané skúsenosti:
- tvorba webových (PHP, jqeury) alebo mobilných (android, powerapps) aplikácií,
- konfigurácia sieťových prvkov CISCO a UNIFY,
- Win Server (MS SQL, sharepoint, powershell),
- Linux (bash, samba, asterisk, postfix, zabbix, apache, mssql, bind, dhcp, squid).

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2730430  Dátum zverejnenia: 20.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa skúseností uchádzača