Opatrovateľ/opatrovateľka (Ref. č.: 201608OSV02)

Miestny úrad Bratislava Karlova Ves

Miesto práce
Námestie sv. Františka 8, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
podľa zák. č. 553/2003 Z. z., priemerná HM 600 Eur ✖viac info v benefitoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná opatrovateľská starostlivosť o klientov (prevažne seniorov) v ich domácnostiach. Spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta.
Pravidelná účasť na poradách, školeniach a seminároch, supervíziách, tímových stretnutiach.
Požadujeme odborné vzdelanie získané v odbore opatrovanie alebo poskytovanie zdravotnej starostlivosti, prípadne opatrovateľský kurz v rozsahu minimálne 220 hodín (doklad o absolvovaní opatrovateľského kurzu v akreditovanej spoločnosti).

✖ zložka osobného ohodnotenia, resp. výška platu nastavená na základe výsledkov pravidelných polročných osobných hodnotiacich rozhovorov s vedúcim/vedúcou (vychádzajúc zo štandardov kvality zák. č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách, interných predpisov zamestnávateľa, individuálneho rozvojového plánu zamestnanca, spätnej väzby klientov, kolegov a nadriadených)

▸ na základe výsledkov pravidelných polročných osobných hodnotiacich rozhovorov s vedúcim/vedúcou možné polročné odmeny
▸ ustanovený týždenný pracovný čas 37,5 hod. + každý deň 0,5 hod. obedňajšia prestávka t.j. 8 hod. denne
▸ 13. plat, gastrolístky,
▸ služobný telefón s neobmedzeným paušálom využiteľným aj na súkromné hovory a sms, internet,
▸ príspevok na dopravu (na električenku),
▸ bezplatné pravidelné odborné školenia, semináre, supervízie a tímové stretnutia,
▸ možnosť platených dobrovoľných nadčasov,
▸ pravidelné poskytovanie osobných ochranných pracovných prostriedkov a umývacích, čistiacich a dezinfekčných prostriedkov potrebných na zabezpečenie telesnej hygieny.

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, prosím zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis s prehľadom o doterajšej praxi. V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.
Poskytnutím svojich osobných údajov v zaslanom životopise dávate súhlas k ich spracovaniu a uchovaniu v personálnej databáze za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Do svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje doplňte informáciu, že poskytujete svoj súhlas pre Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, Námestie sv. Františka 8, 842 62 Bratislava na spracovávanie svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, prípadne opatrovateľský kurz

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, pružne reagovať v rôznych situáciách, odolnosť voči psychickej záťaži, pozitívny vzťah k seniorom, zdravotná spôsobilosť na prácu (dokladá sa potvrdením od lekára).
Bezúhonnosť (dokladá sa výpisom z registra trestov) a vysoké morálne a etické štandardy.
Schopnosť pracovať v tíme, ochota sa ďalej vzdelávať, samostatnosť a proaktívny prístup.

Miestny úrad Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Miestny úrad MČ Bratislava Karlova Ves
Námestie sv. Františka 8
842 62 Bratislava
ID: 2706021   Dátum zverejnenia: 19.10.2016