Umývač v ručnej autoumyvárke, prevádzky Bratislava, Žilina

GENERAL BIZ, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
fix+ provízie z výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ručné čistenie automobilov, voskovanie, leštenie, kompletná starostlivost o exeriér a interiér automobilov.

Kompletný školiaci program, motivačné finančné ohodnotenie, možnosť postupu na vyšiu pozíciu, práca s luxusnými vozidlami , možnosť využívať bezplatne služby prevádzky na vlastné vozidlo,...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, samostatnosť, cit pre detail, dôkladnosť,

Spoločnosť prevádzkujúca ručné autoumyvárne, v obchodných centrách MAX Žilina a Eurovea Bratislava, sprostredkovanie práce a upratovacích služieb

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2079162  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix+ provízie z výkonu