Reagujte bez životopisu

Servisný technik / Montážny technik EZS , PTV, LAN

Microsystem, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacOdmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijatie do zamestnania a platové ohodnotenie závisia od skúsenosti a znalosti v niektorej z nasledovných oblastí:
- kamerové systémy (PTV)
- zabezpečovacie systémy (EZS)
- systémy kontroly vstupu (SKV)
- audio/video telefóny
- dátové siete (metalické, optické)
- montáž káblových rozvodov

Mobilný telefón
Flexibilný pracovný čas
Príspevok na stravu
Odborné školenia
Možnosť kariérneho rastu
Práca v stabilnej spoločnosti s rodinným zázemím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik pre slaboprúdové systémy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyhnutnou podmienkou je zručnosť práce s náradím.
Bezúhonnosť dokladovanú odpisom z registra trestov.
Osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009 Zb. z. minimálne §21 - výhodou.

Firma sa od svojho založenia v roku 1999 orientuje na kompletný návrh, dodávku, montáž a servis slaboprúdovej elektroniky, elektronických systémov ochrany, vrátane vývoja špeciálnej elektroniky podľa požiadaviek zákazníka. Venuje sa návrhu, dodávke a montáži poplachových systémov na hlásenie narušenia (PSN), kamerových systémov priemyselnej televízie (PTV) a systémov pre kontrolu vstupu (SKV). Táto oblasť sa je ťažiskom firemných aktivít, pričom ponúka aj systémy vyvinuté presne podľa požiadaviek zákazníka. Naviac, dlhoročná prax umožňuje poskytovať profesionálne služby na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4773063  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac