IT konzultant / Customer Support

MicroStep - HDO s.r.o.

Vajnorská 158, Nové Mesto, Bratislava III., Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
bude predmetom personálneho pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úprava existujúceho a tvorba nového kódu
Zber a analýza požiadaviek od zákazníka
Analýza a riešenie vzniknutých chýb
Tvorba dokumentácie
Komunikácia so zákazníkom

Zaujímavá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Zázemie stabilnej spoločnosti
Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
Motivujúce odmeny
Pohyblivá pracovná doba
Výborný tím po odbornej i ľudskej stránke
Silný sociálny program (šport, kultúra a pod.)
Výučba anglického jazyka v priestoroch spoločnosti

Svoje štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte e-mailom na adresu: zamestnanie@microstep-hdo.sk. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
Prosím, uveďte aj výšku požadovanej mzdy.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2016 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Hospodárska informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Počítačové znalosti - programátor

SQL - pokročilý
PL/SQL - základy

Vodičský preukaz

B

Analytické myslenie
Samostatnosť, komunikatívnosť, logické myslenie
Pokročilá znalosť PL/SQL výhodou
Programovanie VBA na pokročilej úrovni výhodou
Skúsenosti s OOP výhodou
Skúsenosti s Oracle DB výhodou

Spoločnosť MicroStep – HDO s.r.o. bola v novembri 2014 zaradená medzi „Top rastúce firmy v roku 2014“ a bol jej udelený podtitul „Diamant slovenského biznisu“.
V predchádzajúcich rokoch sme sa v hodnotení Deloitte umiestnili medzi Technology Fast 50 v strednej Európe a tiež medzi Technology Fast 500 v celej Európe.
Spoločnosť MicroStep – HDO s.r.o. sa počas 20 rokov úspešného pôsobenia stala stabilným dodávateľom riešení pre oblasť energetiky a priemyselnej automatizácie. Systémy HDO dodávané našou spoločnosťou využívajú všetky distribučné spoločnosti na Slovensku i v Čechách. V súčasnosti sa aktivity spoločnosti zameriavajú najmä na vývoj a dodávanie softvérových riešení pre obchodníkov a distribútorov s elektrickou energiou, plynom a inými komoditami. Zákazníci sa tak môžu spoľahnúť na nástroje ako sú napr. obchodovanie komodít, optimalizácia obchodovania, manažment trhového rizika, správa zmluvných vzťahov, správa odberných miest či podpora fakturačných procesov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vajnorská 158
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Pršová
Tel.: +421905811890
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2784372   Dátum zverejnenia: 28.11.2016