Biznis analytik

MicroStep - HDO s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 158, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
hneď, resp. dohoda možná
Ponúkaný plat (brutto)
bude predmetom personálneho pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie a vedenie stretnutí so zákazníkmi
Spracovanie výstupov zo stretnutí
Analýza požiadaviek zákazníka
Vypracovávanie cieľového konceptu
Spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia
Návrh kľúčových častí používateľského rozhrania
Návrh riešení, procesov, use-casov
Tvorba prezentácií a výstup pred zákazníkmi
Pravidelná komunikácia so zákazníkom a vývojovým a testovacím tímom
Príprava podkladov používateľskej a prevádzkovej dokumentácie
Návrh testovacích scenárov

Zaujímavá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Zázemie stabilnej spoločnosti
Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
Motivujúce odmeny
Pohyblivá pracovná doba
Výborný tím po odbornej i ľudskej stránke
Silný sociálny program (šport, kultúra a pod.)
Výučba anglického jazyka v priestoroch spoločnosti

Svoje štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom (resp. najlepší motivačný list je zoznam Vašich projektov, ktoré ste riešili alebo na ktorých ste sa podieľali..) zasielajte e-mailom na adresu: zamestnanie@microstep-hdo.sk. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informatické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pokročilá počítačová gramotnosť
Skúsenosti s vývojom SW
Znalosť liberalizovaného trhu s elektrinou výhodou
Znalosť metodík analýzy IT systémov (UML, BPMN,… ) je výhodou
Základná znalosť XML, XSLT, XSD, REST, SOAP je výhodou
Veľmi dobré analytické a komunikačné schopnosti
Aktívny prístup k riešeniu problémov a zadaným úlohám
Zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, pracovitosť, lojalita
Ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť MicroStep – HDO s.r.o. bola v novembri 2014 zaradená medzi „Top rastúce firmy v roku 2014“ a bol jej udelený podtitul „Diamant slovenského biznisu“.
V predchádzajúcich rokoch sme sa v hodnotení Deloitte umiestnili medzi Technology Fast 50 v strednej Európe a tiež medzi Technology Fast 500 v celej Európe.
Spoločnosť MicroStep – HDO s.r.o. sa počas 20 rokov úspešného pôsobenia stala stabilným dodávateľom riešení pre oblasť energetiky a priemyselnej automatizácie. Systémy HDO dodávané našou spoločnosťou využívajú všetky distribučné spoločnosti na Slovensku i v Čechách. V súčasnosti sa aktivity spoločnosti zameriavajú najmä na vývoj a dodávanie softvérových riešení pre obchodníkov a distribútorov s elektrickou energiou, plynom a inými komoditami. Zákazníci sa tak môžu spoľahnúť na nástroje ako sú napr. obchodovanie komodít, optimalizácia obchodovania, manažment trhového rizika, správa zmluvných vzťahov, správa odberných miest či podpora fakturačných procesov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vajnorská 158
831 04 Bratislava
ID: 2656058   Dátum zverejnenia: 10.10.2016