Programátor - matematik

MicroStep - HDO s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružinov, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): bude predmetom personálneho pohovoru
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Programátorská a analytická práca
Riešenie projektov v oblasti úspešných informačných systémov v energetike
Rozvoj súčasných modulov a tvorba nových modulov so zameraním na analýzu a implementáciu matematických metodík
Zaujímavá a kreatívna práca
Iné výhody
Zaujímavá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
Zázemie stabilnej spoločnosti
Výborný tím po odbornej i ľudskej stránke
Motivujúce projektové a koncoročné odmeny
Pohyblivá pracovná doba
Silný sociálny program (šport, kultúra a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
matematické, informatické, IT
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
nevyžaduje sa
Absolvent/študent FMFI resp. FEI alebo podobných
- schopnosť tímovej práce
- dobré matematické základy
- angličtina - aspoň schopnosť čítať manuály

Uvítame:
- praktické skúsenosti z C++/.NET, PL/SQL, VB
- znalosť relačných databáz - SQL/Oracle
- MatLab/Octave, R/S, Excel/VBA
- C++ Builder/VCL, Visual Studio
- znalosti v oblasti (lineárnej) optimalizácie, identifikácie/modelovania statických/dynamických systémov
- znalosti v oblasti prognózy časových radov
- znalosti v oblasti štatistiky/finančnej matematiky/risk manažmentu

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1993 v oblasti návrhu a realizácie riadiacich systémov v energetike a priemyselnej automatizácii. Vyvíjame a predávame informačné systémy pre obchodovanie s elektrickou energiou, systémy riadenia technologických procesov, systémy priemyselného merania a regulácie.
MicroStep - HDO s. r.o. má zavedený systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2000 a systém environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2005.

V spoločnosti sú vyprofilované odborné tímy zložené zo špecialistov, ktorí realizujú zaujímavé projekty pre významné energetické spoločnosti, obchodníkov s elektrickou energiou a známe priemyselné firmy.

V roku 2007 spoločnosť získala cenu Deloitte Technology Fast 50 ako jedna z 50-tich najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie
Svoje štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte e-mailom na adresu: zamestnanie@microstep-hdo.sk. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
Prosím, uveďte aj výšku požadovanej mzdy.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.
Vajnorská 158 Zobraziť na mape
831 04 Bratislava
ID: 1275494   Dátum zverejnenia: 13.6.2012
Lokalita: Bratislava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke