Pracovník Hotline - IT Podpora koncových používateľov

MICROCOMP - Computersystém s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
02.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

On site riešenie prevádzkových problémov zamestnancov zákazníka,
starostlivosť o klientskú platformu,
technická podpora koncových užívateľov,
školenia koncových užívateľov,
testovanie systémov a aplikácií,
riešenie incidentov vo funkčnosti systémov a aplikácií .

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

komunikatívnosť
profesionálny prístup
ochota učiť sa nové veci

Tvoríme inovatívne technologické riešenia

Už je to 30 rokov, čo sa naša rodinná firma rozrástla na spoločnosť s veľkosťou do 100 zamestnancov v troch pobočkách naprieč Slovenskom.
Dlhoročné skúsenosti z oblasti navrhovania, realizácie a údržby softvérových a hardvérových riešení nás radia medzi renomovaných dodávateľov špičkových služieb z oblasti IT pre verejný a súkromný sektor.
Dnes povestné žezlo postupne preberá druhá generácia – obaja synovia zakladateľa spoločnosti. To nám umožňuje naďalej stavať na dlhodobých férových vzťahoch, ale aj prinášať nové perspektívy do nášho podnikania.
Priestor pre profesionálne uplatnenie ako aj zmysluplnú sebarealizáciu u nás nájdu rôzni IT špecialisti aj vďaka silným partnerstvám s hráčmi technologického sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 839562  Dátum zverejnenia: 18.7.2016