Asistentka technického oddelenia

MICROCOMP - Computersystém s.r.o.

Miesto práce
Kupecká 9, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie a administratívne vybavovanie reklamácií,
• objednávanie náhradných dielov,
• evidencia servisu,
• pridelenie servisných úloh technikom,
• sledovanie vybavenia servisu,
• komunikácia so zákazníkmi, overenie spokojnosti,
• príprava podkladov pre analýzy
• podpora zavedených systémov ISO 9000, 27 000, 14 000, 18 000

• mobilný telefón,
• nápoje na pracovisku,
• preplácanie vzdelávacích aktivít,
• príspevky na kultúrne podujatia,
• stravné lístky

Svoj životopis v súbore Priezvisko_Meno.doc (napr. Nováková_Jana.doc) s fotografiou tváre zašlite na adresu [email protected] do 31.1.2017.

V životopise uveďte e-mailový a mobilný kontakt, na ktorom si želáte byť kontaktovaný.

Nezasielajte životopis pomocou tlačidla "Poslať spoločnosti životopis" nezasielajte ho v papierovej podobe, nenoste ho osobne.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Súčasťou mailu musí byť súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu údajov uvedených v životopise a dotazníku podľa zák. č. 428/2002 Z. z. na účel výberového konania.

Prosím o dôsledné dodržanie uvedených pokynov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, informačne technológie - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- odolnosť voči stresu

Tvoríme inovatívne technologické riešenia

Už je to 30 rokov, čo sa naša rodinná firma rozrástla na spoločnosť s veľkosťou do 100 zamestnancov v troch pobočkách naprieč Slovenskom.
Dlhoročné skúsenosti z oblasti navrhovania, realizácie a údržby softvérových a hardvérových riešení nás radia medzi renomovaných dodávateľov špičkových služieb z oblasti IT pre verejný a súkromný sektor.
Dnes povestné žezlo postupne preberá druhá generácia – obaja synovia zakladateľa spoločnosti. To nám umožňuje naďalej stavať na dlhodobých férových vzťahoch, ale aj prinášať nové perspektívy do nášho podnikania.
Priestor pre profesionálne uplatnenie ako aj zmysluplnú sebarealizáciu u nás nájdu rôzni IT špecialisti aj vďaka silným partnerstvám s hráčmi technologického sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2903645  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou