Web Developer

MICROCOMP - Computersystém s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

tvorba a úprava frontend pre webové aplikácie
úprava HTML šablón
tvorba a úprava kaskádových štýlov (css)

Prosíme o zaslanie ukážok, prípadne portfólia realizovaných projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CSS - Expert
HTML - Expert
JavaScript - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

praktická skúsenosť v vývojom webových aplikácií
skúsenosť s Java technológiami a Javascript vítaná
schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne
schopnosť dodržiavať termíny

Tvoríme inovatívne technologické riešenia

Už je to 30 rokov, čo sa naša rodinná firma rozrástla na spoločnosť s veľkosťou do 100 zamestnancov v troch pobočkách naprieč Slovenskom.
Dlhoročné skúsenosti z oblasti navrhovania, realizácie a údržby softvérových a hardvérových riešení nás radia medzi renomovaných dodávateľov špičkových služieb z oblasti IT pre verejný a súkromný sektor.
Dnes povestné žezlo postupne preberá druhá generácia – obaja synovia zakladateľa spoločnosti. To nám umožňuje naďalej stavať na dlhodobých férových vzťahoch, ale aj prinášať nové perspektívy do nášho podnikania.
Priestor pre profesionálne uplatnenie ako aj zmysluplnú sebarealizáciu u nás nájdu rôzni IT špecialisti aj vďaka silným partnerstvám s hráčmi technologického sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1901324  Dátum zverejnenia: 16.10.2014