Kuchár

MICHLO, s.r.o.

Miesto práce
Wilsonovo nábrežie 88, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia Karla v Nitre hľadá do svojho kolektívu charizmatického kuchára, ktorý dokáže príjemne prepojiť techniku varenia s chuťou servírovaného jedla. Zameriavame sa na rôzne štýly varenia a uvítame najmä kuchára s praxou. Náplň práce je štandardná ako napr. zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov; dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku; kontrola kvality hotových jedál; aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov..

Uvítame, ak nás budú seriózny uchádzači kontaktovať najmä telefonický, kedy si dohodneme osobné stretnutie a následne nám záujemca pripraví a odprezentuje svoje obľúbene jedlo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

Predpokladáme, že uchádzač bude samostatný pri organizácii a plánovaní práce. Bude využívať svoju tvorivosť pri príprave a prezentácii jedál .

Sme firma zaoberajúca sa reštauračnou činnosťou, cateringom a gastronómiou pre firmy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MICHLO s.r.o.
Wilsonovo nábrežie 88
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Michlík
Tel.: 0917537496
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732622   Dátum zverejnenia: 22.9.2016