Kuchár do firemnej jedálne

MICHLO, s.r.o.

Miesto práce
Hypermarket TESCO Bratislava, Petržalka- Panónska cesta 25
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.

Okrem základnej mzdy ponúkame zamestnancom zmluvu na dobu neurčitú. Teplé stravovanie s možnosťou výberu jedla.

Poprosíme našich uchádzačov, ktorí majú záujem o pozíciu kuchára, aby nás kontaktovali telefonicky na čísle: 0917/537496 (Marek Michlík- konateľ spoločnosti)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

1

Príprava jedál. Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilnosť, dynamika,
komunikačné zručnosti. Schopnosť pracovať samostatne
a ochota učiť sa novým veciam. Nutné vyučenie a prax v obore.

Sme firma zaoberajúca sa reštauračnou činnosťou, cateringom a gastronómiou pre firmy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MICHLO s.r.o.
Wilsonovo nábrežie 88
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Michlík
Tel.: 0917537496
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2099108   Dátum zverejnenia: 10.11.2016