Barman/Barmanka, Čašník/Čašníčka

Michigan s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 4, 07101 Michalovce, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandard a hlavne načas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v štýlovom a úspešnom bare v Michalovciach. Jedná sa o prevádzku s kapacitou 68 miest. Názov prevádzky: Archa Michalovce
Náplň práce : práca za barom, obsluha hostí na profesionálnej úrovni, príprava kávy, príprava miešaných nápojov, udržiavanie prevádzky v čistote a poriadku v súlade s hygienickými štandardmi, zodpovednosť za pokladničnú uzávierku prevádzky, vykonávanie pravidelných inventúr, zodpovednosť za zverené hodnoty.

- nadštandartné platové ohodnotenie
- mesačné odmeny (podľa výkonu práce, obratu a zisku)
- možnosť kariérneho postupu
- práca v mladom kolektíve
- školenia a iné vzdelávacie programy, najnovšie trendy v oblasti gastronómie
- 5 dňový pracovný týždeň, 8 hodín denne.

Životopis s fotografiou pošlite na emailovu adresu: [email protected]
DÔLEŽITE UPOZORNENIE: Netelefonujte mi s otázkami typu "to miesto je ešte voľné?"

Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zahraničná prax vítaná
Dobrý prehľad v gastronomickom odvetví
Barmanský kurz výhodou
Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť

• príjemný vzhľad
• príjemné a priateľské vystupovanie
• komunikatívnosť
• serióznosť a lojalita
• dochvíľnosť
• zodpovednosť
• pracovitosť

Reštauráciu Šafrán planujeme otvoriť začiatkom Apríla 2024. Jedná sa o modermú a úplne novú prevádzku v obci Zalužice, vzdialenej od Michaloviec len 4km (od centra len 6 minút). Reštaurácia Šafrán má kapacitu 50 miest plus sezónna terasa 20 miest. Reštaurácia má súkromne parkovisko. V pracovné dni bude v ponuke denné menu ktoré bude zahŕňať aj nízkokalorické jedlá so zameraním na zdravú stravu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1854983  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandard a hlavne načas