Projektový asistent / asistentka

GRONBACH k.s.

Miesto práce
MICHATEK k.s., Priemyselný park, Michalovce
Termín nástupu
03/2020
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ 20% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora projektového tímu pri vývoji nových produktov (plechové diely, komplexné montážne zostavy a kompletné prístroje aj s elektrickými riadiacimi jednotkami), - vykonávanie, dokumentovanie a vyhodnocovanie rôznych testov a skúšok súvisiacich s vývojom nových a zmenou existujúcich strojárskych výrobkov,
- starostlivosť o vzorkovanie nových dielov,
- operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov pri skúškach,
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi (hlavne v cudzom jazyku).

- zabezpečený adaptačný proces,
- možnosť samostaného zodpovedného spracovávania úloh,
- prínos vlastnej tvorivosti a realizácia vlastných nápadov,
- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- práca v kvalifikovanom tíme spolupracovníkov,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
- moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- letný "Family Day" aj pre rodinných príslušníkov a iné

Samostatná komunikácia v cudzom jazyku a schopnosť technického myslenia je podmienkou!

Kontaktujeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické alebo ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pragmatický a proaktívny
- samostatné a zodpovedné vypracovávanie pridelených úloh
- komunikatívnosť
- MS Office
- skúsenosti s CAD systémami sú vítané
- všeobecné technologické chápanie fungovania strojárskej výroby
- výkon práce: vo firme v Michalovciach, evtl. dva dni v týždni na pobočke v Košiciach

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3130693  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac