Vedúci oddelenia mechanickej výroby

GRONBACH k.s.

Miesto práce
Priemyselný park 1, Michalovce
Termín nástupu
ihneď
1100,- + 10%+15% prémie na začiatok, ročné prémie a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia časti výroby, vedenie zamestnancov a riadenie materiálových tokov,
- zabezpečenie plynulosti výroby,
- spoluzodpovednosť za kvalitu práce, definovanie a implementovanie nápravných opatrení pri nedostatkoch,
- plánovanie výroby na zverenom úseku,
- zodpovednosť za dodržiavanie výrobného plánovania s ohľadom na požiadavky zákazníka,
- údržba relevantných dát v ERP systéme
- zodpovednosť za riadenie efektivity a produktivity práce,
- plánovanie ľudských zdrojov a výrobných a technických kapacít,
- angažovanie a motivácia zamestnancov,
- zadeľovanie práce v tíme, plánovanie pracovných zmien,
- zodpovednosť za udržiavanie výrobných zariadení v čistom stave a poriadok výrobných priestorov,
- kontrola skladových zásob, optimalizácia zásob, plánovanie materiálových tokov
- spolupráca na krížových projektoch firmy,
- zabezpečenie vykonávania plánovej údržby strojov a zariadení,
- zabezpečenie odstránenia porúch na strojoch a zariadeniach,
- reportovanie podľa oblastí, vypracovanie podkladov pre mesačné hodnotenie, spracovanie miezd
- zaistenie rešpektovania platných interných predpisov,

- práca pre medzinárodnú spoločnosť,
- bohatý sociálny program,
- možnosť odborného rastu,
- možnosť samostatného zodpovedného spracovávania úloh,
- aktraktívne zmluvné podmienky a práca v kvalifikovanom tíme
spolupracovníkov.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:

Tešíme sa na Vaše žiadosti s profesnými informáciami, s udaním dátumom možného nástupu a Vašou predstavou o plate.

Kontaktujeme len vhodných uchádzačov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, technologické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SolidWorks - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vedúci pracovník,
- riadenie tímu asi 90 zamestnancov,
- schopnosť tímovej práce, zmysel pre interdisciplinárnu spoluprácu,
- proaktívny prístup k riešeniu problémov,
- cit pre kvalitu s dôrazom na potreby zákazníka
- iniciatíva a vnútorná motivácia
- orientácia na ciele a výsledky
- zmysel pre zodpovednosť, dôslednosť
- samostatnosť, flexibilita,
- zvládanie dynamického prostredia.

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2421747  Dátum zverejnenia: 30.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100,- + 10%+15% prémie na začiatok, ročné prémie a koncoročné odmeny