Pracovník vývojového projektového tímu v strojárskej výrobe

MICHATEK, k.s.

Miesto práce
MICHATEK, k.s., Michalovce
Termín nástupu
čo najskôr
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikacia so zahraničným klientom (nemčina, angličtina) o priebehu a zmenách v projekte
- vykonávanie, dokumentovanie a vyhodnocovanie rôznych testov a skúšok súvisiacich
s vývojom nových a zmenou existujúcich strojárskych výrobkov
- operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov pri skúškach
- prezentácia a komunikácia výsledkov, aj pred zákazníkmi (i v cudzom jazyku)
- podpora projektového tímu pri vývoji nových produktov (plechové
diely, komplexné montážne zostavy a kompletné prístrje aj s elektrickými riadiacimi
jednotkami)
- starostlivosť o vzorkovanie nových dielov

- práca pre medzinárodnú spoločnosť
- možnosť samostatného zodpovedného spracovávania úloh
- aktraktívne zmluvné podmienky a práca v kvalifikovanom tíme
spolupracovníkov

Informácie o výberovom konaní

Samostatná komunikácia v cudzom jazyku - je podmienkou!
Tešíme sa na Vaše žiadosti s profesnými informáciami, s udaním dátumom možného nástupu a Vašou predstavou o plate.

Kontaktujeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie (prípadne i stredoškolské vzdelanie uvedeného smeru)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie a chápanie,
- komunikatívnosť
- pragmatický a proaktívny, na prax orientujúci sa štruktúrovaný spôsob práce
- samostatné a zodpovedné vypracovávanie pridelených úloh
- MS Office
- skúsenosti s CAD systémami vítané

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Spracovávanie plechov a výroba súčiastok a prístrojov, hlavne pre rôzne domáce spotrebiče.

MICHATEK k.s. je etablovaná spoločnosť, sídliaca v Michalovciach.
Je dodávateľom komponentov pre domáce spotrebiče a výrobcom mechanických, dekoratívnych dielov z nerezovej ocele a hliníku.
Okrem toho je producentom komponentov pre elektrické a plynové spotrebiče pre kuchyne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselný park 1
071 01 Michalovce
ID: 1646657   Dátum zverejnenia: 13.10.2016