Testovací technik

GRONBACH k.s.

Miesto práce
MICHATEK, k.s., okres Michalovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie meraní a skúšok spojených s vývojom nových produktov
- príprava meraní (manuálna príprava skúšobných zariadení a pod.)
- dokumentovanie meraní ( Excel, Powerpoint, alebo iné)
- programovanie a / alebo nastavovanie skúšobných zariadení
- prezentovanie výsledkov meraní
- riešenie procesných problémov vo výrobe

- práca pre medzinárodnú spoločnosť
- možnosť samostatného zodpovedného spracovávania úloh
- aktraktívne zmluvné podmienky a práca v kvalifikovanom tíme
spolupracovníkov

Tešíme sa na Vaše žiadosti s profesnými informáciami, s udaním dátumom možného nástupu a Vašou predstavou o plate.

Kontaktujeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie a chápanie,
- skúsenosti s elektrotechnikou (§ 21 alebo pod.),
- skúsenosti s programovaním PLC vítané,
- komunikatívnosť,
- pragmatický a proaktívny, na prax orientujúci sa štruktúrovaný spôsob práce,
- samostatné a zodpovedné vypracovávanie pridelených úloh,
- MS Office,
- ochota učiť sa.

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1646657  Dátum zverejnenia: 17.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou