Konštruktér

GRONBACH k.s.

Miesto práce
MICHATEK k.s., Priemyselný park, Michalovce
Termín nástupu
ihneď
950,- € - 1300,- € brutto / v závislosti od praxe a od jazykových znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konštruovanie rôznych dielov, zostáv v CAD Solidworks pre nemecky hovoriaceho zákazníka,
- rozpracuvávanie existujúcich koncepčných modelov podľa potrieb existujúcich výrobných zariadení,
- príprava výrobnej výkresovej dokumentácie,
- podpora projektového tímu pri vývoji nových produktov (plechové diely, komplexné montážne zostavy),
- implementovanie zmien do CAD,
- sústavná optimalizácia jestvujúcich konštrukcií a výrobných zariadení,
- operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov,
- prezentácia a komunikácia výsledkov, aj pred zákazníkmi (i v cudzom jazyku – NEMČINA je UPREDNOSTŇOVANÁ),
- starostlivosť o vzorkovanie nových dielov,
- vykonávanie, dokumentovanie a vyhodnocovanie rôznych testov a skúšok súvisiacich s vývojom nových a zmenou existujúcich strojárskych výrobkov,
- aktívne sledovanie procesu projektu podľa termínov a projektových plánov,
- kalkulácie produktov, prevádzkových prostriedkov, ich kontrola vzhľadom na zadanie (cena / rozpočet), konštrukcie prípravkov, zariadení pre sériovú výrobu.

-možnosť práce aj v office v KE ca. 2 dni v týždni, zbytok Michalovce
- zabezpečený adaptačný proces,
- prínos vlastnej tvorivosti a realizácia vlastných nápadov,
- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- práca v kvalifikovanom tíme,
- adekvátne platové ohodnotenie
- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
- moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a iné

Aktívna znalost cudzieho jazyka nutná, nutnosť komunikácie s klientmi a zákazníkmi.

Kontaktujeme LEN vhodných kandidátov.
Na ostatné žiadosti z kapacitných dôvodov neodpovedáme.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

· niekoľkoročné odborné skúsenosti v technicky náročnom výrobnom prostredí
· skúsenosti v oblasti konštrukcie (uprednostňujeme oblasť spracovania plechov)
· pragmatický, spôsob vykonávania činnosti a systematické spracovávanie úloh
· samostatné a zodpovedné vykonávanie zverených úloh

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1420570  Dátum zverejnenia: 30.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950,- € - 1300,- € brutto / v závislosti od praxe a od jazykových znalostí