Nastavovač/operátor pre vstrekovacie lisy

MICHATEK, k.s.

Miesto práce
Priemyselny Park 1, 071 01 Michalovce
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie výrobných plánov z hľadiska kvality a množstva
- nastavovanie parametrov vstrekovacích lisov a foriem
- zabezpečovanie prípravy vstrekovacích foriem pre inštaláciu do vstrekolisu (konzervovanie)
- montáž a demontáž vstrekovacích nástrojov vo vstrekolise, spustenie výroby na vstrekolisoch
- operatívne odstraňovanie porúch a nedostatkov v procese vstrekovania
- zodpovednosť za technický stav strojov, nástrojov a periférnych zariadení
- vykonávanie údržby strojov a ich častí podľa plánu údržby
- vykonávanie medzioperačných kontrol výroby
- zodpovednosť za údržbu stanovenej výrobnej dokumentácie

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vyspelou firemnou kultúrou
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- zodpovedajúce platové ohodnotenie

Žiadosti spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte prosím na uvedenú kontaktnú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

vstrekovanie plastov
4

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Spracovávanie plechov a výroba súčiastok a prístrojov, hlavne pre rôzne domáce spotrebiče.

MICHATEK k.s. je etablovaná spoločnosť, sídliaca v Michalovciach.
Je dodávateľom komponentov pre domáce spotrebiče a výrobcom mechanických, dekoratívnych dielov z nerezovej ocele a hliníku.
Okrem toho je producentom komponentov pre elektrické a plynové spotrebiče pre kuchyne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselný Park 1
071 01 Michalovce
ID: 1278449   Dátum zverejnenia: 10.3.2014