Nastavovač/operátor pre vstrekovacie lisy

MICHATEK, k.s.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselny Park 1, 071 01 Michalovce
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- zodpovednosť za plnenie výrobných plánov z hľadiska kvality a množstva
- nastavovanie parametrov vstrekovacích lisov a foriem
- zabezpečovanie prípravy vstrekovacích foriem pre inštaláciu do vstrekolisu (konzervovanie)
- montáž a demontáž vstrekovacích nástrojov vo vstrekolise, spustenie výroby na vstrekolisoch
- operatívne odstraňovanie porúch a nedostatkov v procese vstrekovania
- zodpovednosť za technický stav strojov, nástrojov a periférnych zariadení
- vykonávanie údržby strojov a ich častí podľa plánu údržby
- vykonávanie medzioperačných kontrol výroby
- zodpovednosť za údržbu stanovenej výrobnej dokumentácie
Iné výhody
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vyspelou firemnou kultúrou
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- zodpovedajúce platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie, odbor:
strojárske
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - mierne pokročilý alebo Anglický jazyk - mierne pokročilý
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
vstrekovanie plastov

Počet rokov praxe:
4

MICHATEK k.s. je etablovaná spoločnosť, sídliaca v Michalovciach.
Je dodávateľom komponentov pre domáce spotrebiče a výrobcom mechanických, dekoratívnych dielov z nerezovej ocele a hliníku.
Okrem toho je producentom komponentov pre elektrické a plynové spotrebiče pre kuchyne.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Výroba kovov alebo kovových výrobkov
Žiadosti spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte prosím na uvedenú kontaktnú adresu.
Priemyselný Park 1 Zobraziť na mape
071 01 Michalovce
ID: 1278449   Dátum zverejnenia: 10.3.2014
Lokalita: Michalovce
Spoločnosť: MICHATEK, k.s.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke