Nastavovač/operátor pre vstrekovacie lisy

GRONBACH k.s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
720 EUR/mesiac+ 20% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie výrobných plánov z hľadiska kvality a množstva
- nastavovanie parametrov vstrekovacích lisov a foriem
- zabezpečovanie prípravy vstrekovacích foriem pre inštaláciu do vstrekolisu (konzervovanie)
- montáž a demontáž vstrekovacích nástrojov vo vstrekolise, spustenie výroby na vstrekolisoch
- operatívne odstraňovanie porúch a nedostatkov v procese vstrekovania
- zodpovednosť za technický stav strojov, nástrojov a periférnych zariadení
- vykonávanie údržby strojov a ich častí podľa plánu údržby
- vykonávanie medzioperačných kontrol výroby
- zodpovednosť za údržbu stanovenej výrobnej dokumentácie

- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov
- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme
- zabezpečený adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- moderné pracovné prostredie,
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,elektrotechnické,technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

vstrekovanie plastov

Počet rokov praxe

2

- prax na danej pozícii min. 2 roky a prax s prácou na VZV sú podmienkou
- technická zdatnosť
- samostatnosť
- práca v trojzmennej prevádzke
- zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1278449  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac