Obchodný zástupca

MICHALEX s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1.00 - 1500 EUR/mesiac, veľmi zaujímavé a motivačné bonusové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre internetový portál www.kamnaslovensko.sk hľadáme regionálnych obchodných zástupcov pre všetky mestá a obce Slovenska.
Náplňou práce je akvizícia ( získavanie ) nových klientov, uzatváranie zmlúv a starostlivosť o existujúcich klientov.
Práca nie je časovo náročná a dá sa vykonávať aj popri zamestnaní, prípadne popri štúdiu.
Hľadáme pracovitých a zodpovedných ľudí, ktorí si chcú veľmi slušne zarobiť.

Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie, zaškolenie

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis spolu so sprievodným listom na e-mail : [email protected]
V texte Vášho sprievodného listu prosím napíšte o ktorú oblasť pôsobenia máte záujem ( mesto, obec ... )
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať a pozvať na pracovný pohovor výlučne iba vybratých uchádzačov ktorý budú spĺňať požadované kritériá.

Uchádzač o pracovnú pozíciu zaslaním svojho životopisu udeľuje súhlas so spracovaním osobných údajov. Životopisy uložené v Databáze životopisov obsahujú údaje, ktoré sa podľa 4§ zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov považujú za Osobné údaje. Preto tieto Osobné údaje môžu byť spracované iba so súhlasom Dotknutej osoby. Dotknutá osoba pred zaslaním Životopisu vyhlasuje, že všetky ňou uvedené Osobné údaje sú pravdivé, a následne dáva svoj súhlas spoločnosti Michalex s.r.o. na spracovanie svojich Osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť,
- flexibilita,
- samostatnosť,
- komunikatívnosť,
- reprezentatívne vystupovanie
Podmienkou je dobrá znalosť svojho okolia a dobrá orientácia v pridelenom kraji, prípadne pridelených obciach.
Prax v obchode výhodou, nie však podmienkou

Spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom trhu. Zaoberáme sa rôznymi oblasťami pôsobenia ako napr. preprava, skladovanie, kúpa a predaj tovaru, obchodné činnosti
ID: 1720056  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.00 - 1500 EUR/mesiac, veľmi zaujímavé a motivačné bonusové ohodnotenie