Osobný konzultant pre centrum zdravia a krásy. Možnosť kariérneho a finančného rastu.

Michala Ciba - Zarra

Bratislavský kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 1200 EUR/mesiac, záleží od pracovného zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme záujem o doplnenie nášho kolektívu o 3-4 ľudí. Garantujeme kompletné zaškolenie do oboru. Ponúkame možnosť práce na hlavnú pracovnú činnosť, ale tiež ja na vedľajšiu pracovnú činnosť. Po zaškolení a zapracovaní v obore sa finančné ohodnotenie pohybuje podľa odvedenej práce, a to na HPČ cca 550 - 1200 EUR a na VPČ cca 150 až 300 EUR. Práca sa vykonáva v našich centrách a uprednostňujeme ľudí pre dlhodobú spoluprácu.

Možnosť pracovného a finančného rastu. Možnosť pôsobenia v zahraničí.

Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru s uchádzačom.
Zabezpečujeme kompletnú rekvalifikáciu, ktorá stojí 80 EUR a je ukončená certifikátom. Pre našich spolupracovníkov poskytujeme rôzne benefity: odmeny, dovolenky....

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Obchodné a poradenské štúdio v oblasti Wellness. Pracujeme v oblasti zdravia, výživy a športu cez naše špecializované pracoviská, ako sú špeciálne konzultačné centrá, pohybové a kozmetické štúdia.Pri práci využívame produkty Shape Works a dermatologickú patentovanú kosmetiku Nouri Fusion a Skin Activator.
ID: 2034094  Dátum zverejnenia: 3.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 1200 EUR/mesiac, záleží od pracovného zaradenia