Práca vo wellness štúdiach - 5-8 hod. denne / cca od 600 eur - hľadáme len podnikavých a ambicióznych ľudí !

Michal Toth - HB MARKETING

Pokrývame celé územie Slovenska, okres Banská Bystrica, okres Martin, okres Žilina, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Michalovce, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
600 - 2000 EUR/mesiac, pri práci 5 hod.denne, príjem cca od 600 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme pracovný tým, hľadáme ambícioznych, šikovných ľudí na pozície:
- wellness poradca - osobný asistent:
- poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v obl. vonkajšej výživy - profesionálnej starostlivosti o pleť a vnútornej výživy
- detoxikácia, výživa a regenerácia organizmu, riešenie zdravotných problémov, zdravé chudnutie, športová výživa a pohybové aktivity
- zabezpečovanie programov, jedálničkov klientom a zákaznícky servis
- garantovaný príjem 6-8 eur/hod.
- s postupom na managér wellness centier:
- zabezpečovanie chodu pobočky - kariérny rast
- príjem cca 1 000 eur

- zabezpečená rekvalifikácia - prax v obore nie je nevyhnutná (rekvalifikácia je spoplatnená od 60 do 80 eur)
- možnosť kariérneho rastu
- flexibilná prac. doba

Zašlite štrukturovaný životopis na [email protected] . Spätne Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo cez e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

WELLNESS

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o oblasť wellness
- ochota vzdelávať sa - práca na sebe
- komunikativnosť

Obchodné poradenské štúdio v obore Wellness. Pracujeme v oblasti zdravia, výživy a športu cez naše špecializované pracoviská, ako sú špeciálne konzultačné centrá, pohybové a kozmetické štúdia. Pri práci využívame produkty shapeworks, H24 a dermatologickú patentovanú výživu Skin

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 982572  Dátum zverejnenia: 23.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 2000 EUR/mesiac, pri práci 5 hod.denne, príjem cca od 600 eur