Pre ambicióznych - práca v pobočkách zdravia / krásy - zaškolenie a kariérny rast ! (pri práci 5 hod. denne / cca od 650€)

Michal Toth - HB MARKETING

pokrývame celé územie SR, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Martin, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
inheď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1600 EUR/mesiac, záleží od pracovného zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromná firma so zahraničnou účasťou obsadzuje pozície :

-asistent predaja - ide o prácu, ktorá sa vykonáva v našich profesionálnych wellness štúdiách so špecializáciou na výživu, zdravie, prevenciu a športovú výživu, starostlivosť o pleť

Finančné ohodnotenie sa pohybuje od 650 eur - 1600 eur = záleží to od pracovného zaradenia.
- Zabezpečujeme kompletnú rekvalifikáciu a certifikáciu v obore s možnosťou uplatnenia v zahraničí ( od 60 - 80 eur)
- odmeny vo forme min. 25% z obratu
- možnosť kariérneho rastu
- dovolenky v zahraničí hradené firmou a iné

Krátky profesný životopis zasielajte mailom :[email protected]
Vybraní uchádzači budú prizvaní na prac. pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obchodné poradenské štúdio v obore Wellness. Pracujeme v oblasti zdravia, výživy a športu cez naše špecializované pracoviská, ako sú špeciálne konzultačné centrá, pohybové a kozmetické štúdia. Pri práci využívame produkty shapeworks, H24 a dermatologickú patentovanú výživu Skin

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1999198  Dátum zverejnenia: 31.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1600 EUR/mesiac, záleží od pracovného zaradenia