Obchodný zástupca pre východné Slovensko (pre spoločnosť Model Opakowania Sp. z o.o. , Bilgoraj -PL)

Michal Tkáč - Graf & Copy

Miesto práce
východné Slovensko, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácie obchodnej stratégie,
- aktívne vyhľadávanie nových klientov a zákaznícky servis pre existujúcich klientov,
- technické a obchodné poradenstvo v oblasti obalových procesov,
- rozvoj a realizácia pracovných cieľov.

- fixný plat + dohoda
- plné zaškolenie, všetky potrebné pracovné nástroje (auto, notebook, internet, mobilný telefón), skúsený tím inštruktorov a plnú pomoc pri uvedení do tímu a spoločnosti,
- stabilnú a zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá rešpektuje čas na súkromný život zamestnancov

Jedná sa o miesto obchodného zástupcu pre spoločnosť Model Opakowania Sp. z o.o. so sídlom v Bilgoraji v Poľsku. Miesto výkonu práce po zaškolení je východné Slovensko. Bližšie info po telefóne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame:
- nezávislosť s vysokým nasadením do práce a ochota cestovať
- vierohodnosť, solídnosť, spoľahlivosť,
- schopnosť pracovať v tíme, organizačné schopnosti, komunikačné zručnosti,
- vyjednávacie schopnosti, skúsenosti v oblasti predaja,
- vítané sú kontakty v odvetví spotrebného tovaru,
- maturita alebo vysokoškolské vzdelanie,
- počítačové zručnosti (Outlook, Excel),
- vodičský preukaz kat. B – aktívny vodič,
- živnosť je nutná.

Medzinárodná spoločnosť Model je výrobcom obalov z lepenky a vlnitej lepenky.
ID: 3028336  Dátum zverejnenia: 24.4.2017