Office manažér/ka - Asistent/ka - Office manažér/ka

Michal Gábel

Miesto práce
Hviezdova 1, okres Trenčín
Termín nástupu
15.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybavovanie korešpondencie,
- práca s interným informačným systémom,
- práca s aplikáciami partnerských inštitúcií,
- komunikácia s finančnými partnermi ,
- komplexná administratívna a organizačná podpora kancelárie,
- zabezpečovanie chodu a prevádzky administratívnych priestorov,
- objednávanie kancelárskych potrieb, vybavovanie telefonických hovorov, zodpovednosť za korešpondenciu,
- podpora pri výbere a organizácii firemných akcií pre zamestnancov spoločnosti.

- Rozšírenie znalostí v oblasti financií
- Firemné akcie v rámci pracovného času
- Flexibilný pracovný čas, sledovanie výsledkov, nie času stráveného v práci
- Exkluzívne podmienky na finančných produktov
- Príjemný kolektív
- Preplatenie PHM, ak bude potrebné ísť v rámci pracovného času mimo kancelárie
- Práca na 8 hodín denne

Informácie o výberovom konaní

- veľmi dobrá znalosť práce na PC
- gramatika na 100%nej úrovni
- príjemné vystupovanie, organizačné a komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť, samostatnosť a aktívny prístup
- vzťah k firemnej filozofii a pravidlám

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

www.fincentrum.sk
Fincentrum je prvá a jediná finančno - sprostredkovateľská spoločnosť zaradená medzi 100 najlepšími firmami v Českej republike.
Viacej na http://top100.fincentrum.com
Fincentrum je víťazom testu finančných sprostredkovateľov, ktorý odvysielala Česká televízia v relácii Černé ovce a taktiež je víťazom magazínu Finančný poradce a ekonomického týždenníku Profit.
Motto: "Na prvom mieste sú pre nás ľudia, to má pre nás tú najväčšiu hodnotu."
ID: 2872645  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou