Mzdový účtovník / účtovníčka

Miba Steeltec s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné spracovanie mzdového účtovníctva v spoločnosti
• Zabezpečenie kompletnej agendy súvisiacej s výpočtom a výplatou miezd
• Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva, ktoré sa týkajú procesu a metodiky spracovania miezd
• Príprava reportov o vývoji miezd alebo iných požadovaných analýz
• Vypracovávanie výkazov v zverenej oblasti (pre poisťovne, daňové a štatistické úrady)
• Spravcovanie miezd v mzdovom module SAP-u
• Vypracovanie štatistík a povinných hlásení
• Spolupráca s úradmi – zdravotné, sociálne poisťovne, úrad práce, daňový úrad

Sociálny program nadnárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti s prácou v SAP - e – výhodou
• Anglický jazyk – veľkou výhodou
• Minimálna dľžka praxe na podobnej pozícii – 3 roky
• Precíznosť, zodpovednoť, orientácia na detail
• Schopnosť samostatnej práce ako aj tímovej spolupráce
• Výbornné komunikačné schopnosti

MIBA Steeltec je vedúcim výrobným podnikom v rámci divízie Miba Friction Group. Miba Steeltec dodáva vysoko - kvalitné oceľové disky pre stavebné stroje, automobilový a letecký priemysel. Náš závod je mladý a stále sa rozrastá, našim zákazníkom dodávame cenovo výhodné produkty. Naše oceľové disky vyhovujú náročným kvalitatívnym štandardom. Náš systém riadenia orientovaný na procesy je hnacou silou pre neustále sa zlepšovanie vo všetkých našich podnikateľských oblastiach.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2935892  Dátum zverejnenia: 11.4.2017