Pracovník odbytu

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Preverovanie zákazníckych objednávok (Bensberg systém)

•Preverovanie týždenného expedičného plánu
•Telefonická a emailová komunikácia so zákazníkom
•Organizovanie odoslania dodávok
•Tvorba dokumentácie odoslania dodávok (transportné dokumenty, etikety...)
•Správa portálov v rozsahu zodpovedajúcemu oddeleniu odbytu
•Vystavovanie EDI spojenia (odvolávky, etikety) v spolupráci s oddelením IT
•Kontrola platieb od zákazníkov
•Fakturácia, vystavovanie dobropisov a ťarchopisov podľa interných pravidiel
•Disponovanie baliacim materiálom (určovanie potreby, objednanie materiálu, zabezpečovanie a organizovanie prepravy v prípade potreby, organizovanie inventúr, sledovanie potreby na nasledujúci týždeň podľa kapacít baliaceho materiálu)
•Spolupráca pri riešení logistických reklamácií zákazníkov s príslušnými oddeleniami
•Spolupráca s back-office Solution Team pri zavádzaní nových výliskov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

•Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
•Výborná znalosť anglického jazyka
•Ekonomické znalosti (účtovníctvo, KORE, FINAC)
•Dobré znalosti z oblasti logistiky
•Základné znalosti ISO TS 16949

•Výborná znalosť EDP
•Základné znalosti: HAK, AHS alebo podobné získané pracovnými skúsenosťami

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Danka Ľachová
E-mail: poslať životopis
ID: 3030456  Dátum zverejnenia: 26.4.2017