Poď pracovať pre La Donuteria

MIAND s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.- Príplatky za víkedny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzka La Donuteria v Eurovea a Auparku dopĺňa tým spolupracovníkov pre predaj donutkov na plné alebo skrátené úväzky alebo pre študentov dlhodobé brigády.

Buď v prostredí sladkých a super chutných donutkov v príjemnom kolektíve a prostredí.

Získaj:

- prácu v stabilnej, neustále rastúcej spoločnosti
- pohyblivú zložku podľa skúsenosti a dosiahnutých výsledkov
- flexibilita zapisovania smien
- produktový benefit
- firemné oblečenie
- príjemný pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na spoluprácu :-)
#bestdonutsintown

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

La Donuteria prináša poctivé, domáce, handmade donuty do Bratislavy!
Vždy čerstvé, vždy voňavé a vždy neodolateľne chutné. Donatky vyrábajú s láskou ručne každé ráno podľa špeciálneho receptu ako jediní na Slovensku. Vyše roka vylepšovali postupy, aby dosiahli čo najviac nadýchané, vláčne a lahodné cesto a čím chutnejšie a kvalitnejšie glazúry. La Donuteria pečie z tých najkvalitnejších lokálnych surovín, aké vie zohnať, o čom Vás presvedčí hneď prvé zahryznutie.

Žiadne polotovary, náhrady, vopred pripravené zmesi, potravinársku chémiu, strojovú výrobu, donuty vyrobené na zakázku v pekárni, mrazené polotovary ani nič podobné u nich nenájdete - preto tá skvelá chuť! Kedže donutky pripravú každý deň čerstvé, vždy skoro ráno, ako vačšina kvalitných donuterií po svete májú otvorené len do vypredania. Odporúča sa prísť skôr, aby ste sa vyhli sklamaniu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Molnár
E-mail: poslať životopis
ID: 4833480  Dátum zverejnenia: 18.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.